3-й ЕТАП: МОЯ ГОДІВНИЧКА


Дорогий Друже, пташки гинуть взимку від голоду. Вони, маленькі і беззахисні, потребують нашої допомоги та підтримки. Давай не будемо байдужими. Адже зробити годівничку можна дуже просто і швидко. Я знаю кілька варіантів її виготовлення. Давай спробуємо!

Використати можна що завгодно: пластикові пляшки, дріт, коробки, ящики, дошки, мотузки, скляні банки та інше. Все залежить від твоєї фантазії.

Найпростіший варіант годівнички — це звичайна пластикова пляшка. Її можна наполовину обрізати або ж вирізати з одного боку отвір достатнього діаметру. 

Дуже гарну і практичну годівничку можна зробити зі скляної банки. Її треба закрити кришкою, в якій зробити отвір. В горизонтальному положенні годівничку за допомогою дроту чи мотузок закріпити на дереві або в будь-якому іншому місці. 

Заручившись підтримкою і допомогою тата, дідуся чи старшого брата, вчителя, ти можеш виготовити більш складну годівничку. Матеріалами для її виготовлення послугують дерев'яні дошки і цвяхи. Такий витвір вимагатиме більше часу і зусиль, але він є більш надійним і міцним. І знову ж таки, не забувай, що зробити годівничку недостатньо. Потрібно слідкувати, щоб птахам завжди було чим поживитися.

З виглядом різних видів годівничок можете познайомитися за посиланням:  Пустунчик

  Зробіть фото своєї годівнички (бажано із собою) та відправте мені на електрону пошту: lilyashabanova13@ukr.net, в групу Інстаграм гурток "Лікарські рослини", або в особистих  повідомленнях у будь-якій соцмережі. Завдання етапу виконати до 21 січня. 

Потім усі ці фото з'являться на цій сторінці!

Балькова Маша
Годівничка виготовлена за допомогою дорослого

Шабанова Вероніка. 
Годівничка для спостережень за птахами виготовлена самостійно


Стоян Анна. 
Виготовлена з допомогою дорослих


Хавро Тетяна
Виготовлена з допомогою дорослих


Захлюпенко Анна
Виготовлена самостійно з частковою допомогою 


"Сало для синички". Чабан Ірина. 


Кифоренко Олександр. 
Годівничка  виготовлена самостійно

Шабанова Вероніка. 
Годівничка із відпрацьованих речей


Прима Ангеліна
Виготовлена з допомогою дорослих


Чабан Ірина
Годівничка  виготовлена самостійно з апельсину 

Шабанова Вероніка. 
Закрита годівничка для сніжних днів. Виготовлена з допомогою дорослих

Немає коментарів:

Дописати коментар